چارگوش

نمایشگاه گروهی عکس های مستند خیابانی با موبایل- گالری راه ابریشم- تیر 1394

  سنتهای کلاسیک عکاسی خیابانی که با ورود دوربینهای کوچک توسط عکاسانی چون هانری کارتیه برسون، رابرت فرانک، لی فریدلندر، گری وینوگراند بنا نهاده شد در دهه هفتاد میلادی نقطه اوج و شکوفایی خود را در تاریخ عکاسی خیابانی تجربه کرد و موجب تولید تصاویری طبیعی و بدون ژستهای معمول جلو دوربین شد.
  این شکل از عکاسی در عصر دیجیتال به وسیله گوشیهای همراه عکاسان دوباره خودنمایی کرد و ثبت طبیعی زندگی روزمره را آسان تر کرد و باعث شد هر لحظه عکسهایس از هر نقطه دنیا را بر روی صفحه جادویی موبایل پیش روی خود ببینیم.
در نمایشگاه گروهى عکسهاى مستند خیابانى گرفته شده با موبایل تحت عنوان «چارگوش» که در گالری راه ابریشم برگزار شد، چهارده عکاس تجربه های خود را در قالب عکاسی خیابانی با موبایل به نمایش گذاشتند.
  این نمایشگاه با گردآوری بهروز مهری برگزار شد و در آن عکسهایی از آکو سالمى، الیف سویاباتماز، امیر نوا، بهروز مهرى، حامد فرهنگى، خشایار جوانمردى، على کاظمى، علیرضا صوتاکبر، فواد اشترى، مجید سعیدى، محمدامیر صفرى، مسعود قرائى، مهران میرزایى و نسام کشاورز به نمایش درخواهد آمد.
در این ویدیو، بهروز مهری،  علی کاظمی، مسعود قرائی، علیرضا صوت اکبر، و نسام کشاورز درباره ی این تجربه با کولرگالری گفتگو کرده اند.



کارگردان: مهدی شهسوار  تصویربردار: حسین شکرالهی تدوین: مهدی شهسوار-حسین شکرالهی